PDM » Sortiment

Sortiment

Na uvedených odkazech (klikněte na logo) najdete kompletní přehled nabízeného sortimentu včetně bezpečnostních a technických listů a instruktážních videí pro práci s vybranými položkami.
 CERESIT

CERESIT

Značka Ceresit znamená špičkovou řadu výrobků z oblasti stavební chemie, bez které se neobejdou žádné stavební projekty – od těch malých až po nejrozsáhlejší.
 

CERESIT STOP VLHKOSTI

Ceresit STOP VLHKOSTI reguluje vlhkost vzduchu. Pomocí speciálních absorpčních tablet okamžitě likviduje vlhkost v místnosti a přeměňuje ji na roztok v zásobníku pohlcovače.
 

LOCTITE

 Sekundová lepidla Loctite® nabízí řešení pro lepení plastů, skla a jiných obtížně lepitelných materiálů. Jeho použití je snadné, bezpečné a rychlé.
 

MAKROFLEX

Výrobky obchodní značky MAKROFLEX® byly testovány v extrémních podmínkách severských zemí. Henkel Makroflex nabízí těsnicí polyuretanové pěny, izolační desky, tmely a další produkty z oblasti stavební chemie.

METYLAN

 Metylan je přední mezinárodní značkou tapetovacích lepidel. Jeho použití je vhodné pro profesionály i do domácnosti.

PATTEX CHEMOPRÉN

Pattex Chemoprén je univerzálním kontaktním lepidlem pro lepení různých povrchů, jak savých, tak i nesavých. Chemoprén je vyráběn už deset let bez zdraví škodlivého toluenu.

PATTEX

Pattex je už od roku 1956 nepostradatelnou značkou lepidel všech řemeslníků, stavbařů, ale také domácích kutilů. Široká škála výrobků Pattex spojuje, upevňuje a pomáhá s opravami. Vždy čekejte jen profesionální výsledky!

PONAL

Ponal je synonymem pro vysoce profesionální lepidla na dřevo. Zahrnuje výrobky pro různé typy práce se dřevem. Je pomocníkem všech vynikajících truhlářů.

PRITT

 První lepící tyčinka na světě byla vynalezena právě firmou Henkel. Značka Pritt ale nabízí mnohem větší škálu výrobků pro použití doma, ve škole i v kanceláři. Jsou to například tekutá lepidla, korekční a lepicí rollery, lepicí pásky a upevňovací prostředky.

TANGIT

Výrobky Tangit jsou nepostradatelným pomocníkem při lepení a těsnění v oblasti potrubních systémů. Nabízí celou řadu lepidel a čisticích přípravků na tlaková potrubí a také profesionální řešení pro utěsňování závitů a instalaci domácích přívodů.

THOMSIT

Produktová řada Thomsit poskytuje profesionální řešení pro všechny podlahové aplikace. Thomsit nabízí ucelený program výrobků, které se navzájem doplňují a zajišťují tak perfektní výsledek práce.